loading...

ازن ساز

بازدید : 119
سه شنبه 22 مهر 1399 زمان : 15:43

ازن ژنراتور، ضدعفونی کننده مؤثر
شرکت فنی و مهندسی ناب زیست یکی از برترین تولید ازن ژنراتورهای با کیفیت بالا در ایران است و به عنوان پیشتاز در زمینه ضد عفونی و گند زدایی ، ژنراتورهایی با پیشرفته ترین فن آوری الکترونیکی موجود را طراحی و تولید می کند و طیف گسترده ای از ژنراتورهای مدل آزمایشگاهی تا بزرگترین سیستم های ازن رو ارائه میکند. کلیه ازن ژنراتورهای دارای ویژگیهای فنی متنوعی هستند که برای ساده کردن عملیات نصب و راه اندازی سیستم ساده تری دارند و احتیاج به نگهداری زیادی ندارند.
معرفی شرکت ناب زیست
شرکت فنی و مهندسی ناب زیست به عنوان یک پیشتاز در زمینه ضدعفونی و گند زدایی ، پیشرفته ترین فن آوری الکترونیکی موجود در بازار را طراحی و تولید میکند و طیف گسترده ای از ژنراتورهای مدل آزمایشگاهی تا بزرگترین سیستم ها را ارائه میدهد. کلیه ازن ژنراتورها دارای ویژگی های فنی متنوعی هستند که نصب و راه اندازی آن بسیار ساده طراحی شده و به حداقل نگهداری از طرف اپراتور نیاز خواهد داشت.

ازن ژنراتور استخر

ازن ژنراتور استخر یکی از تجهیزات ضدعفونی است که امروزه در بسیاری از استخر های شنا از آن استفاده می شود. ازن در تصفیه آب به عنوان میکروب کش و عامل اکسید کننده می باشد که در بعضی استخر ها به تنهایی و در بیشتر موارد همراه با کلر بعنوان مکمل سیستم تصفیه آب استخر استفاده می شود . به دلیل ناپایداری شدید ازن در آب همواره ازن باید در محل تولید و به آب تزریق شود.

توضیحات
ازن ژنراتور استخر یکی از تجهیزات ضدعفونی است که امروزه در بسیاری از استخر های شنا از آن استفاده می شود. ازن در تصفیه آب به عنوان میکروب کش و عامل اکسید کننده می باشد که در بعضی استخر ها به تنهایی و در بیشتر موارد همراه با کلر بعنوان مکمل سیستم تصفیه آب استخر استفاده می شود . به دلیل ناپایداری شدید ازن در آب همواره ازن باید در محل تولید و به آب تزریق شود.

مولد ازن مانند یک جارو برقی کار می کند: اکسیژن را از هوا می گیرد و با لامپ UV موجود در دستگاه مولکول اکسیژن را به اتم ناپایدار (O1) تبدیل می کند که با مولکول اکسیژن معمولی ترکیب شده و ازن را تشکیل می دهد که توسط لوله چند راهه ونتوری (Venturi manifold) به داخل آب تزریق می شود.

ازن به وسیله ی یک واکنش اکسیداسیون (ترکیب با اکسیژن) بر روی تمام موادی که اکسید پذیر هستند (مانند جلبک، باکتری، روغن بدن، عرق و ادرار و…) تاثیر می گذارد. این ترکیبات اکسید شده که با هم ترکیب می شوند، توانایی تصفیه شما را برای جذب این مواد از آب را افزایش می دهند. وقتی که اوزن اتم غیر پایدار خود را از دست بدهد، بار دیگر به اکسیژن قابل تنفس تبدیل می شود.

ازن ژنراتور استخر پرورش ماهی

ازن به دلیل مزایای بی شماری که در روشهای سنتی تصفیه آب دارد ، برای پروش آبزیان به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. ضد عفونی کردن آب برای حفظ سلامتی زیستگاه آبزیان بسیار ضروری است. ازن آب را بدون مواد مضر یا مواد شیمیایی ضد عفونی میکند. با استفاده از این روش میزان بیماری ها را کاهش می دهد و طول عمر آبزیان را افزایش می دهد.

توضیحات
ماده ازن به دلیل مزایای بی شماری که در روشهای سنتی تصفیه آب دارد ، برای پروش آبزیان به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. ضد عفونی کردن آب برای حفظ سلامتی زیستگاه آبزیان بسیار ضروری است. ازن آب را بدون مواد مضر یا مواد شیمیایی ضد عفونی میکند. با استفاده از این روش میزان بیماری ها را کاهش می دهد و طول عمر آبزیان را افزایش می دهد.

ضد عفونی کردن با ازن می تواند نقش مهمی در پیشگیری و از بین بردن بیماری های رایج در آبزیان را میتواند داشته باشد. ازون یک ماده اکسید کننده قدرتمند ضد عفونی کننده هست و ضمن افزایش سطح اکسیژن محلول در آب ، آلاینده های آلی را اکسید می کند. نتیجه نهایی کیفیت آب بسیار استثنایی هست که یک نیاز اساسی برای پرورش ماهی به حساب می آید.

سیستم های ازن به راحتی با حوضچه های کوچک و حوضچه هایی با مقیاس بزرگتر و همچنین مخازن کوچک نگهدارنده ها سازگار است. بهبود کیفیت آب منجر به کاهش میزان مرگ و میر و افزایش بازده محصول سالمتر می شود. از دیگر مزایای آن می توان به کاهش افزودنی های شیمیایی برای تصفیه آب یا واکسن ها و آنتی بیوتیک ها اشاره کرد.


ازن ژنراتور پزشکی

ازن درمانی بیش از یک قرن مورد استفاده قرار گرفته و به شدت مورد تحقیق و مطالعه قرار گرفته است. اثرات آن اثبات شده ، بی نقص ، ایمن و با حداقل عوارض جانبی و تا حد زیادی قابل پیشگیری است. ازن ژنراتور پزشکی برای ضد عفونی و درمان بیماری ها هم میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

توضیحات
ازن درمانی بیش از یک قرن مورد استفاده قرار گرفته و به شدت مورد تحقیق و مطالعه قرار گرفته است. اثرات آن اثبات شده ، بی نقص ، ایمن و با حداقل عوارض جانبی و تا حد زیادی قابل پیشگیری است. دستگاه ازن ژنراتور پزشکی هم برای ضد عفونی و درمان بیماری ها هم میتواند مورد استفاده قرار گیرد. مکانیسم اقداماتی که انجام میدهد با غیرفعال کردن باکتری ها ، ویروس ها ، قارچ ها ، مخمرها ، تک سلولی ها ، تحریک متابولیسم اکسیژن و فعال شدن سیستم ایمنی بدن است. اثبات شده که استفاده از ازن محیطی در فشار کم، در ضد عفونی زخم های خارجی نیز بسیار موثر میتواند باشد.

ازن محلول ، که استفاده آن به ویژه در دندانپزشکی شناخته شده است ، به صورت کاملا موثر به عنوان اسپری یا کمپرس استفاده می شود. بیماری های درمان شده با این روش عبارتند از زخم های عفونی ، اختلالات گردش خون، دژنراسیون ماکولا ( ماکولا قسمت حساس به نور شبکیه و مسئول دید مستقیم و واضح است که برای کارهای دقیق مثل خواندن و رانندگی لازم است ) ، بیماری های ویروسی ، رماتیسم مفصلی… و

ازن ژنراتور تصفیه آب

تصفیه با ازن یکی از روشهای تبدیل آب کثیف به آب آشامیدنی خالص میباشد. ازن تمام باکتریها ، ویروس ها و ناخالصی ها را از بین میبرد و هر دو ماده آلی و معدنی را اکسید می کند ، طعم و بو و رنگ اضافی را از بین می برد و بهترین عمل ضد عفونی را انجام میدهد. از ازن ژنراتور تصفیه آب هم برای تصفیه آب آشامیدنی و هم تصفیه آب استخرها استفاده می شود. به دلیل توانایی بالای ازن، برای تصفیه آب آشامیدنی از آن استفاده می شود زیرا ازن خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد و از ماندگاری بالایی برخوردار است.

توضیحات
از ازن ژنراتور تصفیه آب هم برای تصفیه آب آشامیدنی و هم تصفیه آب استخرها استفاده می شود. به دلیل توانایی بالای ازن، برای تصفیه آب آشامیدنی از آن استفاده می شود زیرا ازن خاصیت ضدعفونی کنندگی نیز دارد و از ماندگاری بالایی برخوردار است.

از قدیم تصفیه آب به منظور آماده کردن آن برای آشامیدن و شرب انجام می گرفت. امروزه تصفیه و گند زدایی آب از اهمیت بالایی برخوردار است. معمول ترین و قدیمی ترین روش تصفیه آب، کلر زنی می باشد اما کلر عوارض زیادی برای مصرف کننده در پی دارد. به همین دلیل روشی ایمن و بی خطر برای تصفیه آب جایگزین کلر شده است. تصفیه آب با استفاده از ازن و دستگاه ازن ساز تصفیه آب پرطرفدار ترین روش حال حاضر می باشد.

ازن یک مولکول ۳ اتمی است که آبی رنگ می باشد و بوی تندی دارد. ازن بسیار ناپایدار است و خاصیت اکسید زایی بالایی دارد. این مولکول بسیار واکنش پذیر است و با مولکول های دیگر خیلی راحت و سریع واکنش نشان می دهد. از ازن به دلیل گند زدایی بالا و اکسیداسیون قوی برای ضدعفونی کردن و تصفیه آب استفاده می شود.

شرکت ناب زیست یک شرکت تخصصی در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه ازن ژنراتور برای کاربردهای صنعتی و خانگی در ایران میباشد.

ازن ژنراتور تصفیه فاضلاب

برای از بین بردن رنگ ، بو و آلودگی های باکتریایی از فاضلاب تصفیه شده ، ازن مناسب ترین گزینه است. می توان از پساب تصفیه شده برای شستشو ، باغبانی یا شستشوی ماشین استفاده کرد. ازن ژنراتور تصفیه فاضلاب دستگاهی است که از آن برای تصفیه و گند زدایی آب و فاضلاب استفاده می شود و تمام باکتری ها و آلاینده های موجود در فاضلاب را از بین می برد. این دستگاه گند زدایی بالایی دارد و دارای مزایای بسیار زیادی است.

توضیحات
امروزه به دلیل افزایش جمعیت و نیاز به تصفیه پساب ها، بحث گند زدایی و تصفیه فاضلاب ها بسیار مهم شده و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. در عملیات گند زدایی و تصفیه فاضلاب ها تمامی میکروب ها و عوامل بیماری زا از بین می روند. ازن ژنراتور تصفیه فاضلاب دستگاهی است که از آن برای تصفیه و گند زدایی آب و فاضلاب استفاده می شود و تمام باکتری ها و آلاینده های موجود در فاضلاب را از بین می برد. این دستگاه گند زدایی بالایی دارد و دارای مزایای بسیار زیادی است. ازن ژنراتور تصفیه فاضلاب در پیچیده ترین شرایط هم به خوبی عمل می کند و کار تصفیه و ضدعفونی کردن را انجام می دهد.

ازن ژنراتور دامداری

یکی از قوی ترین مواد ضد عفونی کننده که دارای کاربردهای متنوعی است گاز ازن می باشد. دستگاه ازن ساز دامداری ( ازن ژنراتور دامداری) یکی از تجهیزات بسیار مفیدی است که در صنعت دامداری میتواند مورد استفاده دامداران و گاوداران قرار بگیرد.

توضیحات
ازن ژنراتور دامداری دستگاهی است که کاربردهای متنوعی دارد و یکی از تجهیزات مهم و مفید در صنعت دامداری و دامپروری شناخته می شود. با استفاده از این دستگاه تمام آلودگی های موجود در فضای دامداری و محل نگهداری دام ها از بین می رود و فضایی تمیز، سالم و مناسب برای سلامت دام و کارکنان ایجاد می شود.

ازن ژنراتور مرغداری

یکی از قوی ترین مواد ضد عفونی کننده که دارای کاربردهای متنوعی است گاز ازن می باشد. دستگاه ازن ساز مرغداری ( ازن ژنراتور مرغداری) یکی از تجهیزات بسیار مفیدی است که در این صنعت میتواند مورد استفاده تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ قرار بگیرد.

توضیحات
یکی از قوی ترین مواد ضد عفونی کننده که دارای کاربردهای متنوعی است گاز ازن می باشد. دستگاه ازن ساز مرغداری ( ازن ژنراتور مرغداری) یکی از تجهیزات بسیار مفیدی است که در این صنعت میتواند مورد استفاده تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ قرار بگیرد. از ازن میتوان برای ضد عفونی و تصفیه هوا در صنعت پرورش طیور، از ذخیره و انکوباسیون تخم مرغ، پرورش پرندگان سالم و همچنین برای نگهداری، ذخیره سازی و حمل و نقل موثر مرغ و محصولات گوشتی استفاده کرد.

مهمترین مزیت استفاده از ازن این است که سریعتر و بهتر واکنش نشان می دهد و درصد بیشتری از میکروارگانیسم ها را از سایر ضدعفونی کننده های معمولی مانند کلر و فرمالدئید از بین می برد.

آب پاک و تمیز باعث کاهش میزان بیماری ها و مرگ و میر حیوانات پرورشی می شود. ازن حل شده در آب سرد، مواد آلی مانند باکتری ها و ویروس ها را از بین می برد و دیگر نیازی به انرژی حرارتی یا مواد شیمیایی نیست و در نتیجه هیچگونه باقیمانده ای حاصل نمی شود. ازن مواد معدنی را اکسیده می کند که باعث خارج شدن از آب میشود. ثابت شده است که استفاده ازن برای بهبود کیفیت هوا و صرفه جویی در هزینه ها، برای بسیاری از تولید کنندگان میشود. این کیفیت هوای بهتر باعث کاهش یا از بین رفتن عوامل بیماری زا و باکتری ها می شود و حیوانات اهلی و مرغ و طیور دیگر را سالم تر نگه می دارد.

پکیج سمپاشی آب ازنه

توضیحات
ماهیت ازن بعنوان ضدعفونی کننده و استریل کردن محیط و آب؛ همچنین تاثیر آن روی انواع ویروس؛ میکروب و انواع میکروارگانیسم ها شناخته شده و اثبات شده هست؛ برای ضدعفونی کردن سطوح و کف و دیواره ها میتوان از سیستم آب غنی شده با ازن استفاده کرد؛ بدین صورت که مخزن تامین کننده(که میتواند ۱ لیتر تا چند هزار لیتر باشد) آب شستشو توسط دستگاه ازن ژنراتور بصورت کامل ازن زنی میشود و آب ازن دار شده از طریق نازل های پخش کننده در محیط و سطوح و دیواره ها شتشو داده میشوند و این اب ازن دار بصورت کامل و صددرصد تاثیر عالی و کافی برای حذف انواع آلایندگیها از جمله انواع ویروس(کرونا) و میکروبها دارد.

برچسب ها ازن , ازن ژنراتور ,

تعداد صفحات : 0

درباره ما
موضوعات
آمار سایت
 • کل مطالب : 1
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 2
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 3
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 10
 • بازدید ماه : 9
 • بازدید سال : 188
 • بازدید کلی : 188
 • <
  پیوندهای روزانه
  آرشیو
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  کدهای اختصاصی